Dunlop circuit
DUNLOP CIRCUIT
Contactpersoon
kristien@vsf.be - tel 014/85.96.03 tijdens kantooruren
voor en tijdens het tornooi 0476/287.918
De tornooien in het kader van het Open Vlaams Junior Circuit (Dunlop circuit) vormen een circuit van acht tornooien verspreid over Vlaanderen. De organisatie ligt in handen van de commissie jeugd van de VSF.
Elk VSF-lid dat op 1 september van het lopende sportseizoen nog geen 19 jaar is, kan deelnemen aan het circuit.
Er wordt in principe gespeeld in boxen van 8 spelers of speelsters volgens de laatst gepubliceerde ranking en op basis van resultaten in vorige tornooien. Er zal voor elke plaats gespeeld worden. We streven er naar om iedere deelnemer 3 matchen te garanderen. De 8 spelers met de hoogste ranking / beste resultaten spelen in box 1, enz. Voor spelers die geen ranking hebben zal de organisatie advies vragen aan de clubverantwoordelijke / coach om de sterkte te bepalen. Tijdens elk Dunlop tornooi wordt er veel aandacht gegeven aan fair play en wordt er op toegezien dat iedereen volgens zijn of haar niveau leuke wedstrijden kan spelen. Kortom, ideaal voor elke jonge squashspeler of squashspeelster!
Een uitgebreide beschrijving van het circuit, kan men lezen in de squashagenda onder "Tornooien - Dunlop Circuit".
Tornooidata 2012-2013
In de onderstaande tabel kan je alle tornooidata en locaties vinden. Na elk tornooi wordt het document de ranking toegevoegd aan het betreffende tornooi en kan men de resultaten bekijken op toernooi.nl.
Klik op het tornooi om je in te schrijven op toernooi.nl (of om nadien de resultaten te bekijken).
|
Dunlop
A tornooi
|
datum & plaats
|
wie speelt wanneer?
Courtverantwoordelijke (CV)
|
|
Dunlopranking na De Vaart
|
15 - 16 september 2012
De Vaart - Leuven
|
zaterdag: hoogste helft van de tabellen
zondag: laagste helft van de tabellen
CV: Stoffel Janssens
|
|
Dunlopranking na Casteleyn Squash
|
6 - 7 oktober 2012
Casteleyn Squash - Boom
|
zaterdag: hoogste helft van de tabellen
zondag: laagste helft van de tabellen
CV: Stefan Casteleyn
|
|
Dunlopranking na Recrean
|
27 - 28 oktober 2012
Recrean - Oudenaarde
|
zaterdag: hoogste helft van de tabellen
zondag: laagste helft van de tabellen
CV: Kris Van Achter
|
|
Dunlopranking na Gym
|
1 december 2012
Gym - Schoten
|
iedereen zaterdag
CV: Jeroen Driesens
|
|
Dunlopranking na Bateas
|
26 - 27 januari 2013
Bateas - Gent
|
zaterdag: hoogste helft van de tabellen
zondag: laagste helft van de tabellen
CV: Etienne Van Melkebeke
|
|
Dunlopranking na Keep Fit
|
2 maart 2013
Keep Fit - Wevelgem
|
iedereen zaterdag
CV: Jeroen Deryckere
|
|
Dunlopranking na De Schreef
|
16 maart 2013
De Schreef - Aalst
|
iedereen zaterdag
CV: Dieter Van Dooren
|
|
Dunlopranking na Piramid
|
4 - 5 mei 2013
Piramid - Brugge
|
zaterdag: Dunlop A tornooi: training nationale jeugdselectie + elke categorie 2 wedstrijden
zondag: laatste wedstrijden/finales + prijsuitreiking
CV: Kasper De Wulf
|
Dunlop Waardebonnen
Op elk Dunlop tornooi kunnen de deelnemers dunlop waardebonnen winnen (1ste plaats, 2de plaats en plate winnaar). Met deze bonnen kunnen ze Dunlop artikelen bestellen. Meer informatie kan men lezen in het Dunlop bestelformulier. Kledij artikelen kan men bezichtigen in de Dunlop catalogus welke je via email naar kristien@vsf.be kan aanvragen. Website Dunlop rackets en racketbags: http://dunlopsquash.nl.
Vergeet niet dat er op de finale (met prijsuitreiking) een eindrangschikking wordt bepaald. Als je in de eindrangschikking voorkomt, kan je nog meerdere prijzen en Dunlop waardebonnen winnen.