Tornooikalender SQV

2019

BEGIN EINDE TORNOOI CATEGORIE
14/09/2019   Tecnifibre/Aquarius – Olympia, Squash Point, Bateas Jun
21/09/2019   Dunlop 1 – Squash Club Roeselare Jun
28/09/2019 29/09/2019 Provinciale kampioenschappen:
West-Vlaanderen: De Kaai
Oost-Vlaanderen: SC Ronse
Antwerpen: HTH
Regionaal kampioenschap:
Vlaams-Brabant / Limburg: Olympia
A + Jun
05/10/2019 Tecnifibre/Aquarius- De Vaart, Casteleyn Squash, Squash aan de Leie Jun
12/10/2019   Dunlop 2 – Squash Point Jun
14/10/2019 20/10/2019 Vlaamse kampioenschappen junioren
Casteleyn Squash – Boom
Jun
26/10/2019 HTHaloween Oliver A
26/10/2019 27/10/2019 Tennisdel Miners Open B
31/10/2019 03/11/2019 Belgian Junior Open
Vlaams Squashcentrum Herentals
Jun
09/11/2019 Dunlop 3 – De Schreef Jun
15/11/2019 17/11/2019 Boast Busters Open B
15/11/2019 17/11/2019 VITA A
16/11/2019 Tecnifibre/Aquarius- Miners Genk, Gym TC, Recrean Jun
18/11/2019 24/11/2019 Vlaamse kampioenschappen senioren
Vlaams Squashcentrum Herentals
A
30/11/2019   Dunlop 4 – Olympia Jun
06/12/2019 08/12/2019 Opfeel De Dreef B
07/12/2019 Squash Point One day A
21/12/2019 22/12/2019 Casteleyn Squash Open 2019 A
27/12/2019 29/12/2019 Piramid Kersttornooi 2019 Dames B/Heren A

2020

BEGIN EINDE TORNOOI CATEGORIE
09/01/2020 11/01/2020 Fitlink Open 2020 PSA
11/01/2020 Dunlop 5 – Casteleyn Squash Jun
18/01/2020 HTHappy New Year Oliver A
20/01/2020 26/01/2020 Belgische kampioenschappen junioren
LFS – Club nog te bepalen
Jun
24/01/2020 26/01/2020 Karteria Diest Open A
01/02/2020   Tecnifibre/Aquarius- Karteria Diest, Windekind, De Schreef Jun
08/02/2020 09/02/2020 Dunlop 6 – Recrean Jun
10/02/2020 16/02/2020 Belgische kampioenschappen senioren
Vlaams Squashcentrum Herentals
A
20/02/2020 23/02/2020 Squash Point Open 2020 PSA
28/02/2020 29/02/2020 Windekind Open A
07/03/2020 Dunlop 7 – Squash aan de Leie Jun
14/03/2020 Tecnifibre/Aquarius- Fitlink, Ter Eiken, SC Ronse Jun
14/03/2020 15/03/2020 Casteleyn Squash Open 2020 A
18/03/2020 Belgisch kampioenschap universitairen
De Vaart – Leuven
A
18/03/2020 Belgisch kampioenschap teams masters
Kwartfinale – Casteleyn Squash
A
21/03/2020 Olympia Salming Open 2020 A
25/03/2020 Belgisch kampioenschap teams masters
Halve finale – Le Parc
A
25/03/2020 28/03/2020 Recrean Ski Magic Open A
01/04/2020 Belgisch kampioenschap teams masters
Finale – Casteleyn Squash
A
16/04/2020 18/04/2020 9de Louis Widmer Squashtornooi Dames B/Heren A
19/04/2020 HTHappy Easter Oliver B
25/04/2020 Belgisch kampioenschap teams heren en dames
Kwartfinale – Olympia
A
25/04/2020 Dunlop 8 – De Vaart Jun
25/04/2020 26/04/2020 Double-Yellow Open 2020 B
26/04/2020 Belgisch kampioenschap teams heren en dames
Halve finale – LFS club nog te bepalen
A
01/05/2020 03/05/2020 De Vaart Notre Dame Leuven Open 2020 A
09/05/2020 Tecnifibre/Aquarius- SC Kanaal, Gym TC, Bateas Jun
09/05/2020 Belgisch kampioenschap teams heren en dames
Finale – Squash Point
A
12/05/2020 17/05/2020 Belgische kampioenschappen masters & dubbel
Vlaams Squashcentrum Herentals
A
22/05/2020 24/05/2020 De Schreef Open A